РІВНЕГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0362 48 90 04

Контакт-центр0362 48 90 04

05.08.2020 / 13:11

Чи варто змінювати постачальника газу?

З 1 серпня 2020 року в Україні припинило дію положення про покладання спеціальних обов’язків (ПСО) на постачальників газу. Тепер держава не регулює ціну на газ, а більш ніж 700 компаній будуть переконувати споживачів змінити постачальника блакитного палива. Сьогодні мова про те, чи варто це робити.

Чи варто змінювати постачальника газу?

Чи варто змінювати постачальника газу?
ФОТО: ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ"

По-перше, скільки б не з’явилося на перший погляд нових і зручних постачальників, потрібно пам’ятати, що ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» упродовж п’яти років бездоганно виконує договірні зобов’язання по відношенню до кожного свого клієнта. Підприємство і надалі залишається надійним та гарантованим постачальником газу до осель та офісів 264 тисяч клієнтів.

По-друге, якість газу, що постачає підприємство, відповідає нормативним вимогам, так само як і у постачальника-конкурента, бо весь газ, який надходить до вітчизняних споживачів, йде з однієї газорозподільної мережі.

По-третє, господарську діяльність з розподілу природного газу, зокрема з визначення об’єму та обсягу, поставленого природного газу, здійснює виключно АТ «Рівнегаз». Саме «Рівнегаз» визначає об’єм спожитого природного газу за відповідний період та передає цю інформацію до ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ».

Питання звірки показників лічильника та розподілу спожитих обсягів природного газу відносяться виключно до компетенції АТ «Рівнегаз».

У випадку зміни постачальника, порядок обліку та розрахунків за спожитий газ не зміниться, оскільки постачальник, отримуючи ліцензійні умови, зобов’язаний буде його виконувати відповідно до норм і правил чинного законодавства.

Саме так, як це робить ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ». Тож потрібно гарно подумати, а чи варто взагалі змінювати надійного постачальника блакитного палива, що вже багато років працює з населенням на зрозумілих умовах, на компанію без доступного сервісу та досвіду роботи на ринку.