РІВНЕГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0362 48 90 04

Контакт-центр0362 48 90 04

18.11.2019 / 16:58

Цьогоріч новими клієнтами ТОВ «Рівнегаз Збут» стали ще понад тисяча рівнян

На Рівненщині збільшилась кількість користувачів газом. За 10 місяців 2019 року понад тисячу мешканців Рівненської області обрали своїм постачальником ТОВ «Рівнегаз Збут». Тож вцілому загальна кількість побутових споживачів газу в області сягнула майже 263243 мешканців краю, основна частка яких – клієнти з обласного центру та найближчих міст області.

Найбільше клієнтів «Рівнегаз Збуту» - в обласному центрі та  Рівненському районі. Впродовж року тут майже 870 домогосподарств стали новими споживачами газу. Ще десятки нових споживачів приєдналися до товариства у містах Костопіль, Дубно та Сарни.  Таке збільшення пов`язане з будівництвом нових осель у містах та районах. Водночас у більшості районів області з початку року  зареєстровано незначну кількість нових користувачів газу.

«Попри все рівняни  серед усіх видів палива віддають перевагу природному газу як найдоступнішому та екологічному енергоносію, - зазначив директор «Рівнегаз  Збут» Леонід Кошельник. – Разом з тим, окремі споживачі з метою економії у сільській місцевості повертаються до користування дровами як альтернативним видом палива. Тому клієнтська база перебуває в постійному русі».

Щоденно співробітники «Рівнегаз Збуту» обслуговують тисячі клієнтів у обласному центрі та в кожному районі Рівненської області, консультують, опрацьовують звернення  та надають необхідну інформацію. Адже більшість поставок газу «Рівнегаз Збуту» спрямовані саме на побутових споживачів.

Втім, відчутно ускладнюють ситуацію із розрахунками багатомільйонні борги споживачів, в тому числі й отримувачів державної допомоги, а також  значна кількість пільговиків і субсидіантів.  

Слід зазначити, що торговельна націнка «Рівнегаз Збуту» становить лише 2,5 % від закупівельної ціни природного газу. Тож після сплати  за газ, цю націнку спрямовують на друк та доставку квитанцій, підтримку необхідних сервісів для онлайн-спілкування з клієнтами, зокрема – Особистого кабінету споживача на сайті 104.ua, а також мобільних додатків 104 MobileLight (iOS) та 104Mobile (Android), Контакт-центру  та ін.

Довідка:

Основним напрямком діяльності ТОВ «Рівнегаз Збуту» є постачання природного газу усім категоріям споживачів області. Компанія законодавчо визначена постачальником газу зі спеціальними обов’язками. Клієнтами компанії є понад 263 тисячі сімей Рівненщини, понад 1142 промислових підприємств  та комунального побуту, 332 бюджетних установ  і майже 321 релігійну організацію.