РІВНЕГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0362 48 90 04

Контакт-центр0362 48 90 04

21.09.2018 / 14:27

На Рівненщині 6 тис боржників отримали попередження про припинення газопостачання

Станом на початок вересня 2018 року клієнти «Рівнегаз Збут» боргують за спожитий природний газ майже 170 млн грн. ТОВ «Рівнегаз Збут» посилює роботу із споживачами-боржниками, щоб мати змогу розрахуватися з державним підприємством за поставлений газ - тож вже майже 800 боржників залишились без газу, близько 6 тис. - отримали попередження про припинення постачання газу через наявні борги.

Серед найбільших боржників споживачів Рівного та Здолбунівського, Дубенського та Сарненського районів, де пальму першості тримають районні центри та села з великою кількістю споживачів. Заборгованість споживачів тільки у цих районах області становить 125,7 млн. грн, а це понад 75 % від загальної суми заборгованості.

  • «Після відключення від газової мережі левова частина боржників погашають заборгованість впродовж кількох днів. Але варто пам’ятати: споживачам, яким припинили постачання газу, необхідно буде не тільки повністю погасити борг за вже спожитий ними газ, а й сплатити чималі кошти за відновлення газопостачання. На жаль, припинення газопостачання - це єдиний, справді дієвий спосіб», - коментує директор ТОВ «Рівнегаз  Збут» Леонід Кошельник. – «Ми розуміємо, що люди вимушені дедалі більше відмовляти собі навіть в звичних для повсякденного життя речах, однак в даній ситуації в нас немає іншого виходу, як проводити відключення за борги».

 ТОВ «Рівнегаз Збут» здійснює постійний контроль за станом розрахунків за природний газ споживачами області. У випадку наявної заборгованості клієнт інформується про це за допомогою СМС-повідомлень або телефонних дзвінків, які здійснюють оператори контакт-центру компанії. Якщо реакції і розуміння з боку споживача немає – клієнтів письмово попереджають про заборгованість, а відтак – надсилають повідомлення про припинення газопостачання. Наступним етапом є безпосередньо припинення газопостачання, та передача справи до суду.

 «Рівнегаз Збут» закликає клієнтів вчасно передавати коректні показники лічильників, своєчасно і в повному обсязі оплачувати рахунки за газ та не   наражати себе на ризики, пов’язані з припиненням газопостачання за борги, а також відшкодуванням збитків, пов’язаних з його припиненням та відновленням.