РІВНЕГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0362 48 90 04

Контакт-центр0362 48 90 04

30.09.2019 / 14:14

ПАМ’ЯТКА учасника акції «Твоя енергонезалежність»

Увага! За рекомендаціями Антимонопольного комітету України повторно надаємо споживачам деталізоване роз’яснення умов акцїї «Твоя енергонезалежність» та корисні для споживача посилання. Просимо ознайомитись та використовувати під час дії акції.

Переваги, які Ви отримуєте, долучившись до акції «Твоя енергонезалежність»:

  1. Прозора та конкурентна ціна природного газу:

Ви закупили природний газ за акційною ціною 5 995,53 грн. за тис куб.м (в т.ч. ПДВ). Акційна ціна визначена оптовим продавцем природного газу АТ «НАК «Нафтогаз України»» (Ви можете знайти її за посиланням http://www.naftogaz.com/files/Information/Naftogaz-gaz-prices-ne-PSO-gas-zapas-Oct-2019.pdf), та враховує в собі:

  • вартість природного газу АТ «НАК «Нафтогаз України»» 5849,30 грн. за тис куб.м (в т.ч. ПДВ)
  • вартість послуги з постачання природного газу 146,23 грн. за тис куб.м (в т.ч. ПДВ)

Акційна ціна не включає вартість послуг із доставки газу (розподіл і транспортування). Послуги із доставки газу необхідно сплачувати щомісячно, за діючими тарифами оператора ГТС та оператора ГРМ уже в періоді споживання замовленого акційного природного газу.

Період споживання замовленого акційного природного газу – з 1 жовтня 2019 до 31 березня 2020 року.

Замовлений Вами обсяг акційного природного газу не перевищує 25 000 куб.м, та має бути сплачений до 25 вересня 2019 року (включно) на окремий розподільчий рахунок ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» (далі - Постачальник). Цей рахунок зазначений у Додатковій угоді до Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам, яку Ви можете знайти за посиланням https://docs.google.com/viewer?url=https://rvgaszbut.104.ua/ua/files/30183, а також у Вашому Особистому кабінеті, в який Ви можете зайти за посиланням https://104.ua/ua/.

Актуальний обсяг Вашого акційного газу відображається:

  • у Вашому Особистому кабінеті
  • у щомісячних рахунках за природний газ.

 

  1. Самостійний вибір ціни газу при щомісячних розрахунках. Ви можете самостійно вирішувати, який обсяг акційного газу використовувати в поточному місяці.

Як користуватись акційним газом в різних ситуаціях:

- в місяць, коли акційна ціна виявиться вищою за ціну ПСО на газ (встановлюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 р. №867). Ви оплачуєте фактично спожитий природний газ звичайним, поточним платежем за ціною ПСО, яка є нижчою за ціну акції. При цьому оплата здійснюється на рахунок постачальника зі спеціальними обов’язками, якій Ви зазвичай використовуєте для оплати природного газу. Ваш поточний платіж включає вартість газу, торгову націнку постачальника зі спеціальними обов’язками, діючі тарифи на доставку газу (розподіл і транспортування). Увага: обсяг Вашого акційного газу в такому місяці не використовується і переходить на наступний період.

- в місяць, коли акційна ціна зрівняється або виявиться нижчою за ціну ПСО на газ. В такому місяці є два варіанти.

Перший варіант: якщо Ви не подали заявку про використання Вашого акційного газу за акцією «Твоя енергонезалежність», і ціна акції виявляється в цьому місяці вигіднішою для Вас, за загальним правилом акції спожитий Вами в поточному місяці газ автоматично вважається використаним із обсягу Вашого акційного газу. В такому випадку Вам непотрібно оплачувати за природний газ, спожитий в такому місяці – адже відповідний обсяг покривається за рахунок вже сплаченого Вами акційного газу. За такий місяць необхідно буде сплатити Постачальнику лише  послуги доставки газу (розподіл і транспортування).

Другий варіант: Ви плануєте, наприклад, збільшити своє споживання в наступні, зимові місяці та використати для цього саме обсяг акційного газу. В такому разі треба подати Заявку про відмову використовувати запас природного газу в поточному місяці, або про його використання у визначеному виключно Вами обсязі (частці).

Якщо впродовж місяця (розрахунковий період) об`єм спожитого газу перевищить обсяг (частку), зазначений в щомісячній заявці по акції, то така різниця поставляється та сплачується на загальних умовах – за ціною ПСО (не за ціною акції) із оплатою у місяці, наступному за місяцем споживання, відповідно до рахунку, який включає вартість газу, торгову націнку постачальника зі спеціальними обов’язками, діючі тарифи на доставку газу (розподіл і транспортування). 

Заявку можна подати протягом поточного місяця споживання природного газу до його останнього числа включно в Особистому кабінеті Споживача, або в Центрах обслуговування клієнтів. Додатково: заявка про використання Вашого акційного газу за акцією «Твоя енергонезалежність» розміщена за посиланням https://rvgaszbut.104.ua/ua/gas-supply-agreement/id/tipovij-dogovir-postachannja-prirodnogo-gazu-pobut-35278.

У разі подання декількох заявок, приймається до уваги Ваша остання за датою заявка.

Таким чином, Ви розпоряджаєтесь придбаним Вами обсягом акційного газу на власний розсуд і можете за рахунок придбаного запасу розраховуватись за спожитий природний газ у разі вищої ціни ПСО, що дозволяє:

  • економити на поточній сплаті за газ;
  • покривати спожиті обсяги природного газу за рахунок акційного газу із вигіднішою для Вас ціною.

 

  1. Повна та оперативна інформація про використання акційного газу, і також про та зміну ціни ПСО. Контроль коштів під час періоду споживання, та після нього.

Використаний Вами обсяг акційного газу та його актуальний залишок  відображаються у Вашому Особистому кабінеті та в щомісячних рахунках за природний газ.

 

Актуальні ціни ПСО на газ Ви можете спостерігати за посиланням https://rvgaszbut.104.ua/ua/gas-supply/gas-cost, а за актуальними тарифами на розподіл і транспортування природного газу – на офіційному веб-сайті НКРЕКП за посиланням http://www.nerc.gov.ua/?id=16447 та  http://www.nerc.gov.ua/?id=24350.

Якщо станом на 1 квітня 2020 року Ви не використаєте обсяг Вашого акційного газу, то відповідні кошти:

- або зарахуються як передплата в рахунок Ваших майбутніх платежів;

- або за Вашою заявою будуть повернуті Вам.

 

Участь в акції «Твоя енергонезалежність» не обмежує Вас у будь-яких правах, передбачених Законом України «Про ринок природного газу», Правилами постачання природного газу, затвердженими постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2496 та Типовим договором постачання природного газу, затвердженим постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2500.

Для участі в акції пропонується до підписання шляхом приєднання додаткова угода до Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам, розміщена за посиланням https://docs.google.com/viewer?url=https://rvgaszbut.104.ua/ua/files/30183. Враховуючи те, що умови додаткової угоди не змінюють умов Типового договору та стосуються лише конкретизації умов щодо цін, додаткова угода не подається до затвердження до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.