РІВНЕГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0362 48 90 04

Контакт-центр0362 48 90 04

31.10.2019 / 08:31

Понад 190 мільйонів гривень боргують споживачі Рівненщини за газопостачання

На початок опалювального сезону, завдяки наполегливій роботі із неплатниками «Рівнегаз Збуту», заборгованість за газ зменшилась на 26%.

190 мільйонів гривень боргують  споживачі Рівненщини за газопостачання

190 мільйонів гривень боргують споживачі Рівненщини за газопостачання
ФОТО: АТ "Рівнегаз"

Станом на 01 жовтня клієнти ТОВ «Рівнегаз Збут» боргують понад 190 млн грн. за спожитий газ. Майже 100 % заборгованості перед ТОВ «Рівнегаз Збут» - це нарахування, не сплачені побутовими споживачами.

«Від своєчасної та повної оплати послуг залежить безперебійність та безпека постачання газу в регіоні. З настанням холодів обсяги споживання газу зростають. Відповідно зростуть також нарахування. Питання розрахунків у опалювальний сезон стоїть особливо гостро і ми намагаємося робити все, аби споживачі почували себе затишно у своїх домівках і своєчасно розраховувалися за спожиті послуги. В іншому разі нам доведеться припиняти газопостачання». - Наголошує директор ТОВ «Рівнегаз Збут» Леонід Кошельник.

Лише у вересні товариство направило боржникам 3,3 тис. повідомлень на відключення газопостачання та попереджень про заборгованість за спожитий природний газ.

З початку року до суду подано понад 196 позовів про стягнення заборгованості за спожитий газ на загальну суму 2,9 млн грн. Через наявні борги у вересні вимушено припинене постачання газу 96 споживачам, а з початку року – 1104 споживачам.

Аби не довелося вдаватися до крайніх заходів, «Рівнегаз Збут» пропонує клієнтам укладати з товариством договір реструктуризації боргу і складати графік його погашення. З цією метою споживачі газу можуть звернутися до центрів обслуговування клієнтів за місцем проживання.