РІВНЕГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0362 48 90 04

Контакт-центр0362 48 90 04

25.04.2019 / 15:10

«РІВНЕГАЗ ЗБУТ» на 64% зменшив ціну на газ для комерційних споживачів

Протягом шести місяців ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» послідовно зменшує ціну на природний газ для комерційних споживачів. За цей період ціну знижено більш ніж на 5 тис грн, завдяки чому бізнес-клієнти «РІВНЕГАЗ ЗБУТУ» отримали можливість заощадити на енергоносії.

У жовтні 2018 року «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» встановив ціну  природного газу для комерційних споживачів на тодішньому ринковому рівні  - понад 14 тис. грн. за 1 тис. м. куб. (без врахування  транспортних послуг та ПДВ). У квітні цього року компанія пропонує газу для бюджетних установ, підприємств, організацій по ціні менше 9 тис. грн. за 1 тис. куб. м. 

Крім конкурентоспроможної ціни, ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» пропонує своїм клієнтам оптимальні умови розрахунків та стабільні поставки газу. 

«Серед комерційних клієнтів нашої компанії - бюджетні установи та організації, що забезпечують теплом об’єкти соціальної сфери. Ми звикли працювати в умовах жорсткої відповідальності. Тому не маємо випадків коли школи, дитсадки, лікарні залишались без газу з вини постачальника», - зазначив директор ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» Леонід Кошельник.  

Споживачі-юридичні особи самостійно визначають постачальника з яким бажають співпрацювати. Відповідно до положень статті 12 Закону України «Про ринок природного газу», постачання  природного газу юридичним особам здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником  і споживачем. 

У свою чергу, ціну на газ для потреб побутових споживачів визначає та затверджує  Кабінет Міністрів України.