РІВНЕГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0362 48 90 04

Контакт-центр0362 48 90 04

13.10.2020 / 11:12

ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»: не відкладайте на потім оплату за газ

Шановні споживачі, ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» нагадує про необхідність вчасних розрахунків за спожитий газ.

Станом на сьогодні, 13 жовтня,  більше 6 тисяч споживачів Рівненщини заборгували газопостачальному підприємству понад дві тисячі гривень. Загальна сума боргу цих споживачів перед ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» сягнула  близько 37 млн грн.

–  Наголошуємо, що накопичення боргів ускладнює  роботу підприємства з надання послуг газопостачання іншим споживачам області та створює фінансову напругу у сім’ях боржників. Тому  кожному боржнику за місцем проживання було надіслано досудове попередження про необхідність погашення боргу – розповідає директор ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» Леонід Кошельник.  – В той же час, усім споживачам, які розраховуються вчасно, хочу подякувати за свідоме та відповідальне відношення до договірних зобов’язань.

Відповідно до норм діючого законодавства плата за надані послуги з газопостачання при розрахунку за квитанціями абонентської книжки повинна вноситись споживачами щомісяця не пізніше 10 числа, у випадку розрахунку за платіжними документами (рахунками постачальника) – у терміни вказані в рахунку.

– Нині уся країна в цілому, та й кожен зокрема опинились у складних умовах карантину, тому вкрай необхідно дотримуватись платіжної дисципліни. Адже борг за газопостачання може бути підставою для відмови в нарахуванні субсидії та соціальної допомоги на опалювальний період, створити певні незручності та дискомфорт у сезон низьких температур, – зазначила начальник відділу продажів фізичним особам ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» Тетяна Парфенюк.

Щоб напередодні опалювального сезону не ризикувати і не залишити без тепла свої оселі, закликаємо споживачів вчасно погасити заборгованість. Інакше  товариство буде вимушене звернутися до суду щодо стягнення її в примусовому порядку.

Пам’ятайте, що вчасні розрахунки за спожитий природний газ позбавлять вас зайвих турбот та фінансових труднощів.